Doprava

 

Prostokorenné stromy zasielame v samostatnom balíku, pokiaľ ich objednáte zároveň s rastlinami v kvetináči, balíme tieto zvlášť a účtujeme navyše príslušné poštovné. Z technických dôvodov nejde rastliny v kvetináčoch zasielať dohromady so stromami. To isté platí pri objednávkach, ktoré obsahujú rastliny s odlišnou dobou odosielania.

V súčasnej dobe sa na našom e-shope môžete stretnúť s 2 druhmi prepravy (typ prepravy sa Vám ponúkne automaticky podľa typu tovaru)

 

Štandardná zásielka:

Zásielka štandardná vrátane balného, za tento spôsob dodania účtujeme poplatok 6,- Euro. (platí pre Slovensko)
Cena dopravy nie je závislá od počtu rastlín v objednávke.

 

Zásielka stromčeka:

Zásielka stromčeka vrátane balného - za tento spôsob dodania účtujeme 8,- Euro. (platí pre Slovensko)
Maximálna výška zásielky je 170 cm, vetvy presahujúce túto výšku budú odstrihnuté. Cena dopravy nie je závislá od počtu rastlín v objednávke.

 

Aktuálne zasielame cez prepravnú spoločnosť PPL.

 

Osobný odber objednávky:

Osobný odber z dôvodu naplnenia kapacity nie je v súčasnej dobe možný. Ak máte záujem o ponúkaný tovar, môžete si ho prísť nakúpiť bez predchádzajúcej rezervácie.

Takto označený tovar nie je možné zaslať. Tovar s týmto upozornením je k dispozícii iba na našej predajni. Na našu predajňu môžete doraziť kedykoľvek počas otváracej doby a naši záhradníci Vám vybraný tovar radi predvedú a vy si ho môžete štandardným spôsobom zakúpiť.
Vo väčšine prípadov ide o tovar väčšieho vzrastu a väčšieho objemu.

 

Všetok tovar uvedený tu na www.zahradnictvospomysl.sk si môžete osobne prísť zakúpiť na našu predajňu. Skladové zásoby uvedené na našich stránkach spravidla súhlasia so stavom na predajni.